Расписание занятий

Расклад факультатыўных заняткаў

ІІ паўгоддзе 2020/2021 навучальны год

Клас 

Назва факультатыва

Прадмет

Час правядзення

Кабінет

Адказны

настаўнік

1

Творчыя майстэрні

працоўнае навучанне

Панядзелак

12.40-13.15

д/с

Бранавіцкая А.М.

1

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Чацвер

11.45 – 12.20

д/с

Бранавіцкая А.М.

2

Роднае слова

 

Панядзелак

13.00 – 13.45

18

Ваніслаўская А.І.

Па прыступках правіл  здаровага харчавання/

Я, энергія і акружаючае асяроддзе

 

Чацвер

12.55 – 13.40

18

Ваніслаўская А.І.

3

Творчыя майстэрні

працоўнае навучанне

Панядзелак

14.00-14.45

14

Купчэня Н.Г.

Матэматычная вясёлка

матэматыка

Чацвер

13.35 – 14.20

14

Купчэня Н.Г.

4

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Панядзелак

14.00 – 14.45

17

Пляўко А.Д.

Па прыступках правіл  здаровага харчавання/

Я, энергія і акружаючае асяроддзе

 

Чацвер

14.00– 14.45

 

17

Пляўко А.Д.

5

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Чацвер

14.25 – 15.10

29

Чарніцкая А.М.

6

Практыкум па чытанню

нямецкая мова

Серада

15.00 – 15.45

25

Афанасенка Т.І.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Серада

15.00 – 15.45

13

Грыневіч В.А.

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Чацвер

14.25 – 15.10

13

Цімошчанка А.А.

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

беларуская мова

Пятніца

15.00 – 15.45

13

Шышко В.С.

7

Гуляем у футбол

 

Серада

15.00 – 15.45

Спартыўная зала

Семяновіч А.С.

Рашэнне тэкставых задач

матэматыка

Чацвер

15.25 – 16.10

13

Гурыновіч Т.І.

Слова ў тэксце

беларуская мова

Чацвер

15.25 – 16.10

28

Шышко В.С.

8

Паўтараем матэматыку

матэматыка

Панядзелак

15.00 – 15.45

23

Гурыновіч Т.І.

Гуляем у футбол

 

Панядзелак

15.00 – 15.45

Спартыўная зала

Семяновіч А.С.

9

Падагульняльны факультатыўны курс па беларускай мове

беларуская мова

Аўторак

14.55-15.40

25

Шышко В.С.

Падагульняльны факультатыўны курс

руская мова

Пятніца

09.00 – 09.45

25

Акуловіч А.В.

Падагульняльны факультатыўны курс па матэматыцы

матэматыка

Субота

09.00-09.45

25

Цімошчанка А.А

Асновы фінанасавай граматнасці

 

Субота

10.00-10.45

25

Цімошчанка А.А

11

Падрыхтоўка навучэнцаў да сямейнага жыцця

 

Пятніца

14.55-15.40

21

Прымак Л.А.

 

Графік правядзення грамадска карыснай працы

ІІ паўгоддзе

2020/2021 навучальны год

Клас

Дзень тыдня

Час правядзення

Адказны настаўнік

5

Аўторак

14.00 – 14.45

Кур’ян У.А.

6

Аўторак

15.00 – 15.45

Кур’ян У.А.

7

Панядзелак

15.00 – 15.45

Прымак Л.А.

8

Пятніца

15.00 – 15.45

Грыневіч В.А.

9

Чацвер

15.25 – 16.10

Прымак Л.А.

11

Панядзелак

15.00 – 15.45

Кур’ян У.А.

Расклад вучэбных заняткаў “Працоўнае навучанне”

па вучэбнай праграме

падрыхтоўкі вадзіцеляў колавых трактароў катэгорыі “А”

ІІ паўгоддзе

2020/2021 навучальны год

п/п

Дзень тыдня

Клас

Час правядзення

Адказны настаўнік

1.

Чацвер

ХІ

14.15-15.00

15.10-15.55

Кур’ян У.А.

2.

Субота

ХІ

09.00 – 09.45

10.00 – 10.45

11.00 – 11.45

12.00 – 12.45

Кур’ян У.А.